• Eylül 07, 2020

  ARONİA MEYVESİNİN FAYDALARI

   

  Yüzyıllardır Amerikan yerlileri tarafından kullanılan Aronia meyvesini keşfedin! 1 dönümde (1000m2) ye 450 adet fidan dikilir. En geç 3 yılda ameyve alınır. Fidanlar çalı türüdür. Hastalanmazlar.Fidanların dibinde ot olmayacak gübre ve suyu verilecek başka bir şeye ihtiyaç yoktur. Türkiye'nin her yerinde üretilebilir. 5000m2 dikilen aronia fidanları ile üreticimiz, marmelad reçel üreterek ciddi bir gelir elde edebilir.

  aronia meyvesi, aronia meyvesi faydaları, aronia meyvesi nedir
 • Ağustos 20, 2020

  Antep Fıstığı üretimi yapan firmamız KAPTAN TARIM ,aşılı ve ismine doğru fidan üretimi ile TÜRK çiftçisinin yanında olmaya devam ediyor. Antep Fıstığı üretim bölgeleri Gaziantep , Urfa , Siirt , Adıyaman gibi illerimizde yoğun olarak yapılmaktadır.

  antep fıstığı faydaları,
 • Ağustos 20, 2020

  Pedro cevizi tozlayıcı özelliğide olan nadir ceviz türlerinden biridir. Ağaç boyu çok yüksek olmayıp halk arasında bodur ceviz olarak da geçer.

  pedro ceviz faydaları,
 • Ağustos 20, 2020

  Pikan cevizi içerdiği anti-oksidanlar sayesinde kalp damar hastalıkları, alzhemier, erken yaşlanma, böbrek yetmezliği, sindirim sistemlerinin düzenlenmesinde çok faydalı olan bir besin kaynağıdır.

  pikan ceviz, pikan ceviz fidanı, pikan ceviz meyvesi, pikan ağacı,
 • Ağustos 20, 2020

  Firmamız Kaptan Çevre Sağlığı Tarım Tic.Ltd.Şti. olarak 1996 yılından bu güne kadar Türk Tarımına aralıksız hizmet etmiştir.

  kaptan tarım antalya,
 • Ağustos 19, 2020

  Avokado ülkemizde yeni yeni tanınan ancak faydaları saymakla bitmez bir besin kaynağıdır. İçerdiği zengin besin ve mineral kaynakları ile omega 3 açısından, yetersiz beslenmeyi önlemede en büyük yardımcımız olmaktadır.

  avakado faydaları,
 • Ağustos 19, 2020

  Genellikle kabuksuz bir cevizin bir gece boyunca suda bekletilmesiyle hazırlanır. Yapılan tarif, hazırlanma amacına göre kullanılan cevizin ve suyun ölçüsü ile orantılıdır.. Hazırlanmasının bu kadar kolay olması, düzenli kullanımını da arttırmaktadır.

  ceviz suyunun faydaları, ceviz faydaları, ceviz suyunun faydaları nedir, ceviz suyu faydası nedir,