Değerli Kaptan Tarım Müşterisi,


   Kaptan Tarım markasının kalite ve yapısına güveninizi daima en üst seviyede tutmak için çalışıyoruz. Sizin memnuniyetinizi ve Kaptan Tarım'a olan güveninizi daima önde tutuyoruz ve tutmaya devam ediyoruz.

 


GARANTİ KOŞULLARI


   Tüm ürünler aksi belirtilmediği sürece, üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizayn / kutu veya ambalajının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

 

 

TESLİMAT AŞAMASINDA İADE KOŞULLARI

 

   Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü, eksik ulaştığını düşündüğünüz paketleri; teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar veya eksik varsa kuryeye tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. Mesafeli satış sözleşmemizin 10. ve 11. maddesine göre; doğası gereği bakım gerektiren ve depolanamayan canlı bitkilerin, çiçek soğanlarının, hediyelik fidanların ve fidelerin iadesi kargodan teslim alındıktan sonra kabul edilmemektedir. Bu nedenle memnun kalmayacağınız şekilde size getirilen paketleri lütfen teslim almayınız. Resimlerini çekerek tutanak ile iade ediniz. Tercihinize göre tekrar gönderebiliriz ya da para iadesi alabilirsiniz.
 

 

 

 

İADE SONRASI İŞLEMLER

 

   Ürünü iade etmeniz veya alışverişinizden caymanız halinde, iade edilen ürün bize ulaştığı andan itibaren maksimum 3 gün içerisinde ürün bedeli iade edilir, ödenmiş kargo bedeli kargo firmasından iade alınamadığı için maalesef iade edilmez. Kredi kartına ürün bedeli bankanız tarafından aktarılmaktadır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Siparişinizle ilgili "İptal Edildi" uyarısı çıktıktan sonra ürün bedeli kredi kartınıza veya havale ile bankanıza iade edilmektedir.